SCHEDULES       DIVISIONS       FIELD SCHEDULERS VIEW      

Division Schedule

Boys U12 RED
date home away time field
Sep 18 SUSC Avengers 10M D3 NDFC Team Blue 10M (D3) 1:00 pmDon Christian Park West #1 8v8
Sep 18 SDU SDU 10M Sandhu D3 CFC 10M AC Milan 9:00 amBrandrith Park (Grass)
Sep 18 CFC 10M Arsenal BCT BCT Ambush 10M D3 1:00 pmDufferin Park North
Sep 25 CFC 10M AC Milan SUSC Avengers 10M D3 11:30 amDufferin Park South
Sep 25 BCT BCT Ambush 10M D3 SDU SDU 10M Sandhu D3 8:45 amNAP 4-Turf North
Sep 25 NDFC Team Blue 10M (D3) CFC 10M Arsenal 10:45 amDennis Elsom Turf South
Oct 2 SUSC Avengers 10M D3 BCT BCT Ambush 10M D3 TBD
Oct 2 SDU SDU 10M Sandhu D3 CFC 10M Arsenal 10:30 amBrandrith Park (Grass)
Oct 2 CFC 10M AC Milan NDFC Team Blue 10M (D3) 10:00 amDufferin Park South
Oct 16 CFC 10M Arsenal SUSC Avengers 10M D3 1:00 pmDufferin Park North
Oct 16 NDFC Team Blue 10M (D3) SDU SDU 10M Sandhu D3 10:45 amDelsom - North
Oct 16 BCT BCT Ambush 10M D3 CFC 10M AC Milan 9:45 amNAP 4-Turf North
Oct 23 NDFC Team Blue 10M (D3) SUSC Avengers 10M D3 9:15 amDelsom - South
Oct 23 SFC SFC Raiders 10 CFC 10M Benefica 3:00 pmNAP 3 S
Oct 23 SUSC Galaxy 10M D3 SDU SDU 10M Epp 10:00 amDon Christian Park West #1 8v8
Oct 23 CFC 10M Rangers — BYE
Oct 30 CFC 10M Benefica NDFC Team Blue 10M (D3) 10:00 amDufferin Park South
Oct 30 SFC SFC Raiders 10 — BYE
Oct 30 SUSC Avengers 10M D3 SUSC Galaxy 10M D3 1:00 pmDon Christian Park West #2 8v8
Oct 30 SDU SDU 10M Epp CFC 10M Rangers 9:00 amHolly Turf 8 v 8 West
Nov 6 NDFC Team Blue 10M (D3) SFC SFC Raiders 10 9:15 amDelsom - South
Nov 6 SUSC Galaxy 10M D3 CFC 10M Benefica 2:30 pmCAP Artificial Turf #3 South
Nov 6 CFC 10M Rangers SUSC Avengers 10M D3 11:30 amDufferin Park North
Nov 6 SDU SDU 10M Epp — BYE
Nov 13 NDFC Team Blue 10M (D3) — BYE
Nov 13 SUSC Galaxy 10M D3 SFC SFC Raiders 10 10:00 amDon Christian Park West #1 8v8
Nov 13 CFC 10M Rangers CFC 10M Benefica 10:00 amMorgan Creek West
Nov 13 SDU SDU 10M Epp SUSC Avengers 10M D3 10:30 amWinskill Turf 8 v 8 South
Nov 20 NDFC Team Blue 10M (D3) SUSC Galaxy 10M D3 9:15 amDelsom - South
Nov 20 SFC SFC Raiders 10 CFC 10M Rangers 9:00 amNAP 1-Turf North
Nov 20 CFC 10M Benefica SDU SDU 10M Epp 2:30 pmDufferin Park North
Nov 20 SUSC Avengers 10M D3 — BYE
Dec 4 NDFC Team Blue 10M (D3) SDU SDU 10M Epp 10:45 amDelsom - North
Dec 4 SFC SFC Raiders 10 SUSC Avengers 10M D3 12:15 pmNAP 3 S
Dec 4 CFC 10M Benefica — BYE
Dec 4 SUSC Galaxy 10M D3 CFC 10M Rangers 1:00 pmCAP Artificial Turf #3 North
Dec 11 SUSC Avengers 10M D3 NDFC Team Blue 10M (D3) TBD
Dec 11 CFC 10M Benefica SFC SFC Raiders 10 10:00 amMorgan Creek West
Dec 11 SDU SDU 10M Epp SUSC Galaxy 10M D3 9:00 amWinskill Turf 8 v 8 North
Dec 11 CFC 10M Rangers — BYE
Jan 15 SFC SFC Raiders 10 NDFC Team Blue 10M (D3) 12:15 pmNAP 3 S
Jan 15 CFC 10M Benefica SUSC Galaxy 10M D3 10:00 amDufferin Park South
Jan 15 SUSC Avengers 10M D3 CFC 10M Rangers TBD
Jan 15 SDU SDU 10M Epp — BYE
Jan 22 NDFC Team Blue 10M (D3) — BYE
Jan 22 SFC SFC Raiders 10 SUSC Galaxy 10M D3 2:45 pmNAP 3 S
Jan 22 CFC 10M Benefica CFC 10M Rangers 2:30 pmMorgan Creek East
Jan 22 SUSC Avengers 10M D3 SDU SDU 10M Epp 11:30 amDon Christian Park West #1 8v8
Jan 29 SUSC Galaxy 10M D3 NDFC Team Blue 10M (D3) 10:30 amCAP Artificial Turf #3 South
Jan 29 CFC 10M Rangers SFC SFC Raiders 10 1:00 pmDufferin Park North
Jan 29 SDU SDU 10M Epp CFC 10M Benefica 9:00 amWinskill Turf 8 v 8 South
Jan 29 SUSC Avengers 10M D3 — BYE
Feb 5 NDFC Team Blue 10M (D3) CFC 10M Rangers 9:15 amDelsom - South
Feb 5 SFC SFC Raiders 10 SDU SDU 10M Epp 4:15 pmNAP 3 S
Feb 5 CFC 10M Benefica SUSC Avengers 10M D3 11:30 amDufferin Park South
Feb 5 SUSC Galaxy 10M D3 — BYE
Feb 12 SDU SDU 10M Epp NDFC Team Blue 10M (D3) 9:00 amBrandrith Park (Grass)
Feb 12 SUSC Avengers 10M D3 SFC SFC Raiders 10 1:00 pmDon Christian Park West #2 8v8
Feb 12 CFC 10M Benefica — BYE
Feb 12 CFC 10M Rangers SUSC Galaxy 10M D3 2:30 pmMorgan Creek East
Feb 26 NDFC Team Blue 10M (D3) SUSC Avengers 10M D3 9:15 amDelsom - South
Feb 26 SFC SFC Raiders 10 CFC 10M Benefica 10:15 amNAP 2-Turf South
Feb 26 SUSC Galaxy 10M D3 SDU SDU 10M Epp 2:45 pmCAP Artificial Turf #1 North
Feb 26 CFC 10M Rangers — BYE
Mar 5 CFC 10M Benefica NDFC Team Blue 10M (D3) 1:00 pmDufferin Park South
Mar 5 SUSC Galaxy 10M D3 SFC SFC Raiders 10 TBD
Mar 5 SUSC Avengers 10M D3 SDU SDU 10M Epp TBD
↑ to top


Contact List

CFC 10M Benefica
Neil Stephenson
6043681393
[javascript protected email address]

CFC 10M Rangers
Ted Veenstra
6048334139
[javascript protected email address]

NDFC Team Blue 10M (D3)
Logan Hope
604-353-5499
[javascript protected email address]

SDU SDU 10M Epp
Paul Epp
604-715-4741
[javascript protected email address]

SFC SFC Raiders 10
Gurvir Gill
778-251-5515
[javascript protected email address]

SUSC Avengers 10M D3
Craig Reynolds
604-808-4085
[javascript protected email address]

SUSC Galaxy 10M D3
Gwyn Wright
604-771-0661
[javascript protected email address]





back to division schedules »»


Thank you for using Qscriptor
Copyright 2022 Gordon Quan [javascript protected email address]