SCHEDULES       DIVISIONS       FIELD SCHEDULERS VIEW      

Division Schedule

Boys U12 ORANGE
date home away time field
Sep 18 NDFC Team Green 10M (D3) SFC SFC Arsenal 10 10:45 amDennis Elsom Turf South
Sep 18 SUSC Earthquake 10M D3 CFC 10M Benefica 12:45 pmCAP Artificial Turf #2 South
Sep 18 CFC 10M Lyon SUSC Galaxy 10M D3 11:30 amDufferin Park South
Sep 25 CFC 10M Benefica NDFC Team Green 10M (D3) 1:00 pmDufferin Park South
Sep 25 SUSC Galaxy 10M D3 SUSC Earthquake 10M D3 12:15 pmCAP Artificial Turf #1 North
Sep 25 SFC SFC Arsenal 10 CFC 10M Lyon 2:45 pmNAP 3 N
Oct 2 NDFC Team Green 10M (D3) SUSC Galaxy 10M D3 9:15 amDennis Elsom Turf South
Oct 2 SUSC Earthquake 10M D3 CFC 10M Lyon TBD
Oct 2 CFC 10M Benefica SFC SFC Arsenal 10 1:00 pmDufferin Park South
Oct 16 CFC 10M Lyon NDFC Team Green 10M (D3) 11:30 amDufferin Park North
Oct 16 SFC SFC Arsenal 10 SUSC Earthquake 10M D3 9:00 amNAP 1-Turf South
Oct 16 SUSC Galaxy 10M D3 CFC 10M Benefica 10:00 amDon Christian Park West #1 8v8
Oct 23 CFC 10M Sevilla GAC Eagles 10M D3 10:00 amDufferin Park North
Oct 23 SUSC Earthquake 10M D3 SUSC Sharks 10M D3 11:30 amDon Christian Park West #2 8v8
Oct 23 NSFC 10M Reds CFC 10M Sporting 10:15 amHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
Oct 30 CFC 10M Sporting CFC 10M Sevilla 2:30 pmDufferin Park South
Oct 30 SUSC Earthquake 10M D3 GAC Eagles 10M D3 11:30 amDon Christian Park West #1 8v8
Oct 30 NSFC 10M Reds SUSC Sharks 10M D3 1:00 pmHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
Nov 6 CFC 10M Sevilla SUSC Earthquake 10M D3 10:00 amDufferin Park North
Nov 6 GAC Eagles 10M D3 NSFC 10M Reds 12:30 pmFraser Heights 8v8
Nov 6 SUSC Sharks 10M D3 CFC 10M Sporting 10:00 amDon Christian Park West #2 8v8
Nov 13 NSFC 10M Reds CFC 10M Sevilla 8:15 amHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
Nov 13 SUSC Sharks 10M D3 GAC Eagles 10M D3 2:30 pmDon Christian Park West #2 8v8
Nov 13 CFC 10M Sporting SUSC Earthquake 10M D3 2:30 pmMorgan Creek West
Nov 20 CFC 10M Sevilla SUSC Sharks 10M D3 2:30 pmDufferin Park South
Nov 20 GAC Eagles 10M D3 CFC 10M Sporting TBD
Nov 20 SUSC Earthquake 10M D3 NSFC 10M Reds 1:00 pmDon Christian Park West #1 8v8
Dec 4 CFC 10M Sevilla CFC 10M Sporting 1:00 pmDufferin Park North
Dec 4 GAC Eagles 10M D3 SUSC Earthquake 10M D3 TBD
Dec 4 SUSC Sharks 10M D3 NSFC 10M Reds 1:00 pmCAP Artificial Turf #1 North
Dec 11 SUSC Earthquake 10M D3 CFC 10M Sevilla 12:00 pmCAP Artificial Turf #2 South
Dec 11 NSFC 10M Reds GAC Eagles 10M D3 12:00 pmHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
Dec 11 CFC 10M Sporting SUSC Sharks 10M D3 11:30 amDufferin Park North
Jan 15 SUSC Sharks 10M D3 CFC 10M Sevilla 10:30 amCAP Artificial Turf #3 South
Jan 15 CFC 10M Sporting GAC Eagles 10M D3 2:30 pmDufferin Park South
Jan 15 NSFC 10M Reds SUSC Earthquake 10M D3 10:00 amHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
Jan 22 CFC 10M Sevilla GAC Eagles 10M D3 1:00 pmMorgan Creek East
Jan 22 SUSC Earthquake 10M D3 SUSC Sharks 10M D3 10:00 amDon Christian Park West #2 8v8
Jan 22 NSFC 10M Reds CFC 10M Sporting 9:30 amHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
Jan 29 CFC 10M Sporting CFC 10M Sevilla 11:30 amDufferin Park North
Jan 29 SUSC Earthquake 10M D3 GAC Eagles 10M D3 10:30 amCAP Artificial Turf #3 North
Jan 29 NSFC 10M Reds SUSC Sharks 10M D3 10:00 amHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
Feb 5 CFC 10M Sevilla SUSC Earthquake 10M D3 10:00 amDufferin Park South
Feb 5 GAC Eagles 10M D3 NSFC 10M Reds 12:15 pmHjorth Road Turf Field #2 North 8v8
Feb 5 SUSC Sharks 10M D3 CFC 10M Sporting 11:30 amDon Christian Park West #1 8v8
Feb 12 NSFC 10M Reds CFC 10M Sevilla 10:00 amHjorth Road Turf Field #1 South 8v8
Feb 12 SUSC Sharks 10M D3 GAC Eagles 10M D3 11:30 pmDon Christian Park West #2 8v8
Feb 12 CFC 10M Sporting SUSC Earthquake 10M D3 2:30 pmMorgan Creek West
Feb 26 CFC 10M Sevilla SUSC Sharks 10M D3 5:15 pmSSAP 10 North
Feb 26 GAC Eagles 10M D3 CFC 10M Sporting 12:30 pmHjorth Road Turf Field #2 South 8v8
Feb 26 SUSC Earthquake 10M D3 NSFC 10M Reds 1:30 pmCAP Artificial Turf #1 South
Mar 5 SUSC Earthquake 10M D3 SUSC Sharks 10M D3 1:15 pmCAP Artificial Turf #1 North
Mar 5 CFC 10M Sevilla GAC Eagles 10M D3 11:30 amDufferin Park South
Mar 5 NSFC 10M Reds CFC 10M Rangers 9:45 amHjorth Road Turf Field #1 North 8v8
↑ to top


Contact List

CFC 10M Sevilla
Terry Hickey
6048029762
[javascript protected email address]

CFC 10M Sporting
Nick Balenzano
6042093759
[javascript protected email address]

GAC Eagles 10M D3
Hongmei Wang
604-581-0696
[javascript protected email address]

NSFC 10M Reds
Kudakwashe Mabiza
604-616-5303
[javascript protected email address]

SUSC Earthquake 10M D3
Rita Onolemhemhen
604-862-6699
[javascript protected email address]

SUSC Sharks 10M D3
Jordi Nickolet
604-612-7747
[javascript protected email address]


back to division schedules »»


Thank you for using Qscriptor
Copyright 2022 Gordon Quan [javascript protected email address]