SCHEDULES       DIVISIONS       FIELD SCHEDULERS VIEW      

Division Schedule

Girls U12 ORANGE
date home away time field
Sep 19 CFC 10F Porto SFC SFC Hawks 10:00 pmDufferin Park South
Sep 19 NDFC Team Blue 10F SDU SDU 10F Brown D3 9:15 pmDennis Elsom Turf South
Sep 19 CFC 10F Inter Milan CFC 10F Napoli 11:30 pmDufferin Park South
Sep 19 SDU SDU 10F Mack D3 SUSC Pride 10F D3 9:00 pmHolly Turf 8 v 8 East
Sep 26 SDU SDU 10F Brown D3 CFC 10F Porto 9:00 pmHolly Turf 8 v 8 East
Sep 26 CFC 10F Napoli NDFC Team Blue 10F 10:00 pmDufferin Park South
Sep 26 SUSC Pride 10F D3 CFC 10F Inter Milan 1:00 pmCAP Mini Grass 8v8 #2
Sep 26 SFC SFC Hawks SDU SDU 10F Mack D3 9:00 pmNAP 2 S
Oct 3 CFC 10F Porto CFC 10F Napoli 1:00 pmDufferin Park South
Oct 3 NDFC Team Blue 10F SUSC Pride 10F D3 9:15 pmDennis Elsom Turf North
Oct 3 CFC 10F Inter Milan SDU SDU 10F Mack D3 10:00 pmDufferin Park South
Oct 3 SDU SDU 10F Brown D3 SFC SFC Hawks 9:00 pmHolly Turf 8 v 8 East
Oct 17 SUSC Pride 10F D3 CFC 10F Porto 11:30 pmCAP Mini Grass 8v8 #2
Oct 17 SDU SDU 10F Mack D3 NDFC Team Blue 10F 9:00 pmHolly Turf 8 v 8 East
Oct 17 SFC SFC Hawks CFC 10F Inter Milan 10:15 pmNAP 1-Turf North
Oct 17 CFC 10F Napoli SDU SDU 10F Brown D3 1:00 pmMorgan Creek East
Oct 24 SFC SFC Hawks NDFC Team Blue 10F 2:30 pmNAP 2 S
Oct 24 CFC 10F Napoli — BYE
Oct 24 NDFC Team Green 10F SDU SDU 10F Mack D3 9:30 pmDelsom - North
Oct 24 CFC 10F Porto SUSC Courage 10F D3 10:00 pmDufferin Park South
Oct 31 CFC 10F Napoli SFC SFC Hawks 11:30 pmMorgan Creek West
Oct 31 SUSC Courage 10F D3 — BYE
Oct 31 NDFC Team Blue 10F NDFC Team Green 10F 9:15 pmDelsom - South
Oct 31 SDU SDU 10F Mack D3 CFC 10F Porto 1:30 pmBrandrith Park (Grass)
Nov 7 SFC SFC Hawks — BYE
Nov 7 NDFC Team Green 10F CFC 10F Napoli 9:30 pmDelsom - South
Nov 7 CFC 10F Porto NDFC Team Blue 10F 10:00 pmDufferin Park North
Nov 7 SDU SDU 10F Mack D3 SUSC Courage 10F D3 11:30 pmBrandrith Park (Grass)
Nov 14 SUSC Courage 10F D3 SFC SFC Hawks 11:30 pmSullivan Heights 8v8
Nov 14 NDFC Team Green 10F — BYE
Nov 14 CFC 10F Porto CFC 10F Napoli 11:30 pmMorgan Creek West
Nov 14 SDU SDU 10F Mack D3 NDFC Team Blue 10F 10:00 pmWinskill Turf 8 v 8 South
Nov 21 SFC SFC Hawks NDFC Team Green 10F 10:30 pmNAP 1-Turf South
Nov 21 CFC 10F Porto — BYE
Nov 21 CFC 10F Napoli SDU SDU 10F Mack D3 1:00 pmDufferin Park South
Nov 21 NDFC Team Blue 10F SUSC Courage 10F D3 9:30 pmDelsom - South
Dec 5 SFC SFC Hawks SDU SDU 10F Mack D3 1:00 pmNAP 1-Turf South
Dec 5 NDFC Team Blue 10F — BYE
Dec 5 CFC 10F Napoli SUSC Courage 10F D3 1:30 pmSSAP 9 West
Dec 5 NDFC Team Green 10F CFC 10F Porto 9:30 pmDelsom - South
Dec 12 NDFC Team Blue 10F SFC SFC Hawks 9:30 pmDelsom - Middle
Dec 12 CFC 10F Napoli — BYE
Dec 12 SDU SDU 10F Mack D3 NDFC Team Green 10F 9:00 pmHolly Turf 8 v 8 East
Dec 12 SUSC Courage 10F D3 CFC 10F Porto 11:00 pmCAP Artificial Turf #2 South
Jan 16 SFC SFC Hawks — BYE
Jan 16 CFC 10F Napoli NDFC Team Green 10F 10:00 amDufferin Park North
Jan 16 NDFC Team Blue 10F CFC 10F Porto 9:30 pmDelsom - South
Jan 16 SUSC Courage 10F D3 SDU SDU 10F Mack D3 8:30 pmCAP Artificial Turf #2 South
Jan 23 SFC SFC Hawks SUSC Courage 10F D3 9:30 amNAP 2 S
Jan 23 NDFC Team Green 10F — BYE
Jan 23 CFC 10F Napoli CFC 10F Porto 8:30 amSSAP 10 South
Jan 23 NDFC Team Blue 10F SDU SDU 10F Mack D3 9:30 pmDelsom - Middle
Jan 30 NDFC Team Green 10F SFC SFC Hawks 1:00 pmMackie - West
Jan 30 CFC 10F Porto — BYE
Jan 30 SDU SDU 10F Mack D3 CFC 10F Napoli 1:00 pmBrandrith Park (Grass)
Jan 30 SUSC Courage 10F D3 NDFC Team Blue 10F 9:45 amCAP Artificial Turf #1 North
Feb 6 SFC SFC Hawks CFC 10F Porto 9:15 amNAP 1-Turf North
Feb 6 SDU SDU 10F Mack D3 — BYE
Feb 6 CFC 10F Napoli NDFC Team Blue 10F 2:30 pmMorgan Creek East
Feb 6 NDFC Team Green 10F SUSC Courage 10F D3 9:30 amDelsom - South
Feb 13 SDU SDU 10F Mack D3 SFC SFC Hawks 2:30 pmBrandrith Park (Grass)
Feb 13 NDFC Team Blue 10F — BYE
Feb 13 SUSC Courage 10F D3 CFC 10F Napoli 9:45 amCAP Artificial Turf #1 South
Feb 13 CFC 10F Porto NDFC Team Green 10F 10:00 amSSAP 10 North
Feb 27 SFC SFC Hawks NDFC Team Blue 10F 1:00 pmNAP 1-Turf South
Feb 27 CFC 10F Napoli — BYE
Feb 27 NDFC Team Green 10F SDU SDU 10F Mack D3 11:00 amDelsom - South
Feb 27 CFC 10F Porto SUSC Courage 10F D3 TBD
Mar 6 NDFC Team Green 10F SUSC Courage 10F D3 10:45 amDelsom - South
Mar 6 CFC 10F Napoli SFC SFC Hawks 12:00 pmSSAP 3 E
Mar 6 CFC 10F Porto NDFC Team Blue 10F 12:00 pmSSAP 3 W
↑ to top


Contact List

CFC 10F Napoli
Nav Sandhu
6048979972
[javascript protected email address]

CFC 10F Porto
Darcy Kube
6046129465
[javascript protected email address]

NDFC Team Blue 10F
Kristan Robinson
778-859-9105
[javascript protected email address]

NDFC Team Green 10F
Rajini Chandok
[javascript protected email address]

SDU SDU 10F Mack D3
Kevin Mack
778-288-0048
[javascript protected email address]

SFC SFC Hawks
AJ Singh
778-952-9224
[javascript protected email address]

SUSC Courage 10F D3
Ryan Young
604-219-1185
[javascript protected email address]


back to division schedules »»


Thank you for using Qscriptor
Copyright 2022 Gordon Quan [javascript protected email address]